Англомовний проект Previous item Громадський проект Next item Зустріч гімназистів з...

Англомовний проект

Уже другий рік поспіль учні НВК «Школа-гімназія «Шептицьких» брали участь в англомовному проекті разом із Гімназією святої Едіти Штейн (Кошіце, Словаччина). З 22 по 27 жовтня учні зі Словаччини мали можливість пізнати український побут і культуру. Їх тепло приймали сім’ї  наших гімназистів. Програма тижня була достатньо насиченою: словацькі учні мали нагоду побувати на наших уроках і краще познайомитися з українською школою; відвідали Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско, а також нове приміщення Центру Митрополита Андрея Шептицького УКУ. Щодня гості зі Словаччини відкривали для себе нові цікаві місця старовинного Львова. Важливо також підкреслити, що учні могли вдосконалити свої знання англійської мови, що було головною передумовою й метою цього проекту. Складаємо велику подяку всім тим, хто доклав своїх зусиль задля успішної реалізації цього проекту.