Бінарний урок з історії та хімії Previous item Зимовий відпочинок гімназистів Next item Мистецтво на стінах

Бінарний урок з історії та хімії

6 лютого у 7 класі відбувся бінарний урок з історії та хімії, який провели вчителі історії п. Світлана Леуш та хімії п. Оксана Пухка. Тема заняття звучала наступним чином: «Життя й заняття середньовічного міста: цехи, ремесла та явища, що їх супроводжували». Слід зауважити, що захід проходив у рамках музейної педагогіки в Історичному музеї. На прикладі древнього Львова учні довідалися про особливості права на самоврядування, розгалужену мережу цехів, вплив останніх на економічний розвиток міста. Крім цього вихованці гімназії розширили свої знання про найбільш поширені галузі міського ремесла, а також про хімічні та фізичні явища, що їх супроводжували. «Урок з історії та хімії був надзвичайно інформативним, плідним та пізнавальним, адже відбувався у стінах музею. Ми мали змогу побачити знаряддя праці, копії старовинних літописів із різноманітними мініатюрами, які використовували сотні років тому, ознайомитися з історією Галицько-Волинського князівства», – ділиться враженнями учениця 7 класу Стасишин Анна.