Випускники успішно склали ЗНО Previous item Успішність учнів за...

Випускники успішно склали ЗНО

Це був найдовший для нас навчальний рік. Дорогі мої, ми з вами разом раділи і сумували, дискутували, сперечалися і погоджувалися, вчилися йти на компроміси, а деколи стояли на своєму до кінця. Тому бажаю вам і надалі крокувати по житті впевнено й не боятися падати і вставати, бо хто не навчився приймати власні невдачі, ніколи не досягне великого успіху! Не бійтеся бажати більшого! І робіть все з Богом у серці! Цей випуск у нас особливий! І не тільки через карантин, хоча, напевно, і через нього! Ці випробовування діти пройшли гідно і показали найкращі результати. Багато з них мають 190+ з предметів, які вони складали. І у нас є двоє золотих 🥇(Olesya Buryak і 🥇Тетяна Присяжник) , двоє срібних (🥈Ostap Dutka і 🥈Юстина Кирик) . А Anastasiya Berehulyak вже стала студенткою Minerva Schools at KGI. Звичайно, що ці результати не були б такими, якби не тісна співпраця наших учителів, самих дітей і батьків! Тому свою подяку також пересилаю як колегам – вчителям НВК Школа-Гімназія Шептицьких -, найкращому директорові Oleh Ladnyuk, так і батькам. Батьки-Діти-Гімназія – ми гідно разом пройшли всі виклики й випробування.
З Богом! До нових здобутків!
Світлана Леуш