Всесвітній день боротьби зі СНІДом Previous item Прозорість та інформаційна... Next item Година Коду 2017

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом та День солідарності з ВІЛ- позитивними людьми.

Учні 8-го класу провели урок-застереження на тему: «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя». Присутні були ознайомлені із тим, що ми небезпідставно називаємо Чумою ХХІ століття. Також діти розповіли про шляхи зараження та способи профілактики, збереження від вірусу.

Головний меседж, який хотіли донести 8-класники – розвивати почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей, що неодмінно переплітається з духовним світом.

Висловлюємо щирі слова подяки за надану допомогу в проведенні заходу п. Іванні Олійник та п. Марті Мартиненко.

Нагадаємо про духовний заповіт Мати Терези.

Життя – це шанс, лови його.

Життя – це краса, милуйся нею.

Життя – це радість, насолоджуйся нею.

Життя – це виклик, прийми його.

Життя – це коштовність, цінуй її.

Життя – це скарб, бережи його.

Життя – це любов, пишайся нею.

Життя – це таємниця, відкрий її.

Життя – це обіцянка, виконай її.

Життя – це гімн, заспівай його.

Життя – це боротьба, почни її.

Життя – це щастя, заслужи його.

Зроби свій вибір – збережи життя!