Вони тримають для нас небо Previous item У гімназію завітала... Next item

Вони тримають для нас небо

18-20 лютого минає 5 років з часу загибелі Небесної Сотні на Майдані. У ці дні українці вшановують своїх героїв, моляться за душі загиблих земляків. Згадали події Революції Гідності та пом’янули подвиг її учасників й у НВК “Школа-гімназія “Шептицьких”. Зранку під час богослужіння учні звернулися до Бога із щирою молитвою за душі полеглих воїнів. Опісля увазі присутніх було запропоновано перегляд тематичних виставок, які відтворювали у пам’яті криваву сторінку в історії України. Варто також додати, що 20 лютого десятикласниками та їхнім керівником п. Світланою Леуш була проведена виховна година для гімназистів. Метою заходу стало вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, виховання у дітей патріотичної свідомості, а також формування активної громадянської позиції.

Уляна Тимчук