Відважні вірою та любов’ю Previous item Реколекції для вчителів Next item

Відважні вірою та любов’ю

15-19 квітня у гімназії відбувався Тиждень католицького шкільництва. Програма заходів була присвячена постатям блаженних мучеників УГКЦ XX століття: Климентія Шептицького, Омеляна Ковча, Йосафати Гордашевської та Тарсикії Мацьків. У рамках тематичного дійства вихованці закладу реалізували свій творчий потенціал, взявши участь у фотоконкурсі учнівських робіт. 15 квітня гімназисти довідалися більше фактів про Климентія Шептицького. Наступного дня п’ятикласники та шестикласники переглянули фільм “Парох Майданека”, центральною фігурою якого є блаженний священномученик Омелян Ковч. 17 квітня учні 7-8 класів у супроводі класних керівників завітали з екскурсією до львівського монастиря Благовіщення Сестер Служебниць, де на них чекала пізнавальна розповідь про блаженних сестер Йосафату та Тарсикію. Тиждень католицького шкільництва завершився двоетапним святом талантів: спочатку свої вміння продемонстрували п’ятикласники, опісля – гімназисти 6-8 класів. Важливо додати, що ранкова молитва у каплиці також була приурочена ключовій темі тижня. Щодня вихованці закладу зосереджували увагу на чеснотах обраного ними покровителя, акцентуючи на питанні, як саме вони хочуть наслідувати того чи іншого святого. Щиро дякуємо організаторам та учасникам заходу.