Вітаємо Previous item Techno kids та робототехніка Next item Стрітенська свічка

Вітаємо

15 лютого відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств, КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

Учасники конкурсу — рушійна сила поступу країни, змін у державі, той сегмент представників молодіжного середовища, за яким майбутнє наукової діяльності України.

Приємно констатувати факт, що до списку призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств потрапили наші вихованці, а саме Буряк Олеся (секція соціології) та Дмитрів Марта-Тереза (секція філософії), науковий керівник – викладач філософії Андрій Степанов.

Програма роботи кожної секції передбачає: конкурс науково-дослідницьких робіт; виконання контрольних завдань з базових дисциплін; захист науково-дослідницьких робіт. Мала академія наук – загальнодержавний науково-громадський проект. Основними завданнями конкурсу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

Бажаємо майбутніх звершень на науковій ниві, плідних ідей, натхнення, а також неперервного самодовершення!