Гості з Луганщини Previous item Next item Speaking club 2019

Гості з Луганщини

З 11.01. по 14.01. 2019 р. наша гімназія на чолі із директором-капеланом о. Олегом Ладнюком та спільнотою отців Салезіан із Винник, яку очолює ігумен о. Андрій Платош, радо прийняли дітей із Луганщини. Вихованці відвідали замки Львівщини (Золочівський, Підгорецький, Олеський) та спільноту монахів-студитів, побували на екскурсії в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай), на майстер-класі із розпису пряників, у театрі ім. Марії Заньковецької на виставі «Різдвяна ніч». Також відбулася поїздка в Карпати, у с. Коростів, де учні відвідали культурно-історичні місця та Музей визвольної боротьби України, комплекс «Захар Беркут», готель-замок «Вежа Ведмежа» у с. Волосянка. У вільний час діти грали в пейнтбол, випробували свої сили на канатній доріжці. Гості залишилися надзвичайно задоволеними та повернулися додому з позитивними емоціями й незабутніми враженнями . Дякуємо всім, хто долучився до організації цієї події для дітей із Луганщини.