Гімназисти вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні Previous item Дороги до свободи Next item

Гімназисти вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні

У четверту суботу листопада українці вшановують пам’ять жертв голодоморів. Напередодні в НВК “Школа-гімназія”Шептицьких” відбулися поминальні заходи. 23 листопада після ранкового богослужіння гімназисти та учителі помолилися заупокійну панахиду, яку очолив директор о. Олег Ладнюк. Згодом відбувся вечір пам’яті, приурочений 85-річниці цієї трагічної сторінки історії нашої країни. Спільною молитвою та запалюванням свічок присутні згадали тих, хто став жертвою найбільш жорстокого злочину комуністичного режиму проти українського народу. Важливо зазначити, що масове вимирання українців у 1932-1933 роках є найвідомішим і визнаним на міжнародному рівні голодомором. Учасники виступу — учні 8 класу, представили літературно-музичну композицію, у якій розповіли не лише факти з минулого, але й намагалися донести біль мільйонів українських сердець. Варто додати, що учениця 8 класу Пасічник Юстина прочитала авторського вірша, якого вона присвятила невинним жертвам голодомору. Учні наголосили на важливості теми замовчування тих подій та непокаранні винних, які спричинили наступні катастрофи у ХХ ст. Сьогодні потрібно говорити про минуле заради майбутнього, щоб не лише знати власну історію, берегти пам’ять про минуле, а й запобігти повторенню подібних трагедій. Дякуємо за організацію та проведення заходу учням 8-го класу, п. Тетяні Черемсі, п. Іванні Олійник та п. Уляні Тимчук.