День вчителя Previous item Вивчаємо творчість... Next item Deutschcamp

День вчителя

Про вчителів є думка особлива:
Завжди такі розумні і красиві,
Такі начитані, і все на світі знають,
І терпеливо, мудро нас навчають!

У День всесвітній вчителям пошана,
Хай сила ваша буде нездоланна,
Хай люблять, поважають дуже діти,
Дарують вам і усмішки, і квіти!

Нехай колеги люблять і цінують,
Художники портрети намалюють,
А композитори пісні про вас складають,
І співаки вам пісню заспівають!

Насичено пройшов День Вчителя в НВК “Школа-гімназія “Шептицьких”. Перших два уроки замість учителів вели одинадцятикласники, які ретельно готувалися до занять та відповідально їх провели. Опісля до гімназії завітали начальник відділу освіти м. Львова п. Зор’яна Довганик та ексзаступник міністра освіти (а нині працівник УКУ) Павло Хобзей. Високоповажні гості привітали педпрацівників зі святом та вручили особливі відзнаки п’ятьом учителям гімназії: п. Мирославі Риковській, п. Оксані Довганик, п. Марії Филипів, п. Ірині Костів та п. Ірині Осідач.
День у гімназії пройшов святково та урочисто, адже школярі різних класів дякували своїм наставникам за їх терпеливість, талант і вміння знаходити підхід до кожного.