День гімназиста Previous item "Смачне" знайомство Next item Мандри рідним краєм

День гімназиста

20 вересня у НВК “Школа-гімназія “Шептицьких” відзначили День гімназиста. Розпочалися святкування з молебня до Богородиці на шкільному подвір’ї, під час якого присутні в особливий спосіб молилися за усіх гімназистів, зокрема за п’ятикласників. Опісля ведучі привітали школярів, учителів, батьків та гостей. Традиційно, п’ятикласники склали присягу гімназиста, пообіцявши вчитися, примножувати Божі дари, поважати один одного та служити Україні.
Оскільки темою цьогорічного Дня була гра у “Велике Королівство Гімназії “Шептицьких”, то п’ятикласники отримували справді “королівські” подарунки від інших класів. Найстарші, учні 11 класу, подарували 5-А і 5-Б справжні герби. Родзинкою свята став гімназійний банс, який створили і виконали десятикласники. Свято завершилося Королівським бансом, який мали змогу затанцювати усі присутні.