День гімназиста Previous item Проект Don Bosco Youthnet Next item Ярмарок солодощів

День гімназиста

21 вересня НВК “Школа-гімназія «Шептицьких» відзначала подвійне свято: Різдво Пресвятої Богородиці та День гімназиста. Зранку в каплиці було відслужено урочисту Святу Літургію, опісля – уроки, а в другій половині дня розпочалися святкування.
Проходили урочистості на площі перед гімназією. Спочатку відбувся Молебень до Богородиці, який відслужив директор о. Олег Ладнюк за участі дітей, учителів та батьків. Потім п’ятикласники зачитали присягу гімназиста та словами «Обіцяємо!» зобов’язалися її виконувати. Після цього розпочалося представлення класів. Цього року воно відбувалося в незвичній формі, а саме у вигляді казки. Напередодні кожен клас шляхом жеребкування отримав назву й завдання: коротенько про себе розповісти, «по-новому» використовуючи мотиви казки. Учні до представлення свого класу підійшли відповідально та дуже креативно. Казковий Ох допомагав п’ятикласнику потрапити на навчання в гімназію, шестикласники відтворили справжнє весілля за мотивами казки «Сірко», а майбутні випускники представили свої шкільні роки на основі історії «Курочки Ряби». На свято завітали Івасик-Телесик і Котигорошко, Кожум’яка і Пан Коцький, а також Вовк і семеро козенят. Глядачі побачили пригоди Колобка, дідової ріпки та рукавички. Варто додати, що всі ці казки були представлені, як одна, з головною ідеєю, що добро перемагає зло, а любов, дружба та вірні товариші є багатством кожної людини. На завершення п’ятикласники отримали подарунки від старших гімназистів, а також побажання успішного та легкого навчання.
 Уляна Тимчук