Дитячий форум видавців Previous item Шаховий турнір у вишиванках Next item Матусю -- ти найдорожчий...

Дитячий форум видавців

11 травня учні 2(6) класу відвідали Дитячий форум видавців , де взяли участь у великій просторовій грі-квесті: діти проходили інтерактивні завдання у 8 тематичних зонах, збирали ігрові наліпки,«прокачували» Суперсили, для виконання яких їм необхідні були нові знання. Рухаючись за маршрутом гри, вони отримували практичний досвід пізнання світу та своїх можливостей. Метою кожного гравця було гідне проходження випробувань, щоб здобути 8 ключів від земель королівства «БУКВОР ДС» та стати володарем БУКВОР ДСУ!

Також на форумі був представлений зоокуток із різноманітними видами гризунів, птахів та плазунів. Особливу радість у дітей викликала можливіть взяти на руки змію.

Ірина Костів