Дороги до Свободи Previous item Зустріч гімназистів з... Next item

Дороги до Свободи

Із 21 по 27 жовтня 2017р. відбувся дев’ятий етап проекту «Дороги до Свободи». Це частина програми обміну між учнями нашої гімназії та католицької єзуїтської школи–гімназії св. Ст. Костки в Гдині. Учасниками цьогорічного проекту  стали 14 учнів із 9 та 10 класів. Мета їх поїздки до Польщі – інтеграція з ровесниками сусідньої держави через спільну працю над проектом, знайомство із культурою та традиціями Поморського регіону. Учні мали можливість удосконалити знання з англійської мови, яка обрана для спілкування.

За тиждень перебування учасники відвідали музей еміграції в Гдині, Європейський центр Солідарності в Гданську, скансен у Сопоті, пострибали у Jump City, здійснили прогулянку узбережжям Балтійського моря. Важливим був також час на спілкування в сім’ях. Ось як учні про це говорять: «Абсолютно всі сім’ї дуже привітні та щирі. У моїй “хост фемілі“, справді, почувалася ніби ми старі друзі, і я приїхала в гості» (Софійка Парійчук)

«Дуже привітні, дружелюбні та доброзичливі люди, які щиро піклувалися про нас» (Тетяна Присяжник)

Тепер у Гдині наші учні мають друзів, які приїдуть до Львова навесні. Наш спільний проект продовжується. Адже для дружби немає ані кордонів, ані поганої погоди.

«Нам не поталанило з погодою. Це був єдиний мінус. Але він не заважав нам відчути радість від подій, які з нами відбувались» (Оленка Халус).

«Я дуже вдячний організаторам за всі моменти, які  пережив на цьому проекті та за цікаво складену програму» (Нестор Косач).

«З нетерпінням чекаю друзів із Гдині в Україні» (Михайло Дзюбій)

«Ця поїздка залишила багато яскравих спогадів» (Остап Герус)

«Проект мені дуже сподобався, і я щасливий, що наша школа дає можливість у ньому брати участь» (Роман Друль)