Діти, ця планета у ваших руках: підручник про справедливість, мир та збереження творіння Previous item День вчителя -- це наше свято Next item Вітаємо

10 жовтня в рамках проведення 13-го Екуменічного Соціального Тижня, в онлайн форматі відбулась презентація перекладу книги “Діти, ця планета у ваших руках: підручник про справедливість, мир та збереження творіння”. Над перекладом працювали наші учні 10-11 класів під керівництвом вчительки німецької мови п. Галини Котис. Щирі вітання та радість за ВАС!

Відео-запис презентації можна переглянути тут: https://www.facebook.com/134336466653405/videos/748551699061137

Цей підручник допоможе вчителям краще розглянути різні екологічні тематики. Усі теми є пронизані духовністю.
 Для мене поштовхом для цієї роботи стали слова автора книги: «Якщо ви хочете бачити зміни, почніть робити їх з дітьми» (Г. Котис).