Зашків – мала Батьківщина Євгена Коновальця Previous item Благодійний ярмарок Next item Громадський проект

Зашків – мала Батьківщина Євгена Коновальця

21 жовтня учні 1(5)-В та 2(6) класів відвідали історико-меморіальний музей Євгена Коновальця та відпочинковий комплекс «Берекавиця» в Зашкові Жовківського району.

У родинному будинку Коновальців наші вихованці побачили образ Святої Терези, крісло батька, серветку, вишиту руками матері полковника армії ОУН, фотоматеріали, численні документи та інші речі, безпосередньо пов’язані з життям та діяльністю полковника Євгена Коновальця.

Також школярі мали можливість побувати в церкві Архистратига Михаїла, криївці Володимира Ільківа та біля справжньої козацької чайки «Отаман». Її збудували місцеві музейники заради відтворення духу вільних людей. Це третя в історії України чайка.

Подорожуючи, учні отримали багато корисної, захоплюючої та пізнавальної інформації.