Львів, вул. Гната Хоткевича, 16
З’їзд учасників соціальних проектів Previous item Результати конкурсних... Next item Проект Don Bosco Youthnet

З’їзд учасників соціальних проектів

Минулої осені мені разом з учнями гімназії Блаженного Андрея та Климентія Щептицьких випала чудова нагода — взяти участь у соціальному тижні, який організовувався вперше у Львові . Метою цього тижня було навчити молодь помагати людям, які знаходяться у складних життєвих обставинах. Подібний соціальний тиждень організовувався також і в інших країнах: Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії, Німеччині. Цього літа мені та учням гімназії пощастило побувати у Будапешті, де відбувався з’їзд учасників подібних соціальних проектів.

Першого дня нас поселили неподалік від Будапешту, у невеличкому містечку Сентендре на території Camping Pap Island. У другий день ми відвідали ромів та людей похилого віку. На прогулянку Будапештом у нас було мало часу, проте нам вдалось побачити найбільшу красу цього міста і насолодитись його духом . Третього дня ми мали Літургію разом із кардиналом. Четвертого дня нас познайомили з чудовою музичною групою Gen Verde. Gen Verde — це група жінок, які ведуть монаший спосіб життя, проте живуть вони як звичайні люди у квартирах, ходять на роботу, та не мають жодного монашого одягу. Закінченням та кульмінацією проекту “Compact for Europe” у Будапеті став концерт “Start Now” який був розроблений спільно з учасниками проекту та групою Gen Verde (Loppiano) протягом тижня у соціальній майстерні . Я з іншими учасниками мали можливість не лише вивчити пісні і танці спільно з гуртом Gen Verde, але й проявити свої таланти та зіграти на музичних інструментах . Метою цього концерту було не лише розкриття наших талантів, але й спільне відчуття молодіжного духу, який вже з’єднав та продовжує об’єднувати молодь з усього світу).

Додому ми повертались із чудовииии враженнями та трохи із сумом, що все так швидко закінчилось. Найбільше запам’яталось за цей тиждень — це справді дружня атмосфера та прекрасна архітектура міста. Я разом з учнями гімназії Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких щиро дякую організаторам, а саме : socio Movens, Fazenda da Esperanca, Konmende Dortmund Sozialinstitut, Gen Verde international performing arts grroup за таку надихаючу атмосферу, неймовірну нагоду та чудову програму.

Юля Васьків

Live a Reply

Live Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *