Літній табір “Go summer camp” Previous item Mандрівка гімназистів Європою Next item Формаційна зустріч для...

Літній табір “Go summer camp”

З 21 по 27 липня у Чехії відбувався літній табір “Go summer camp”. Слід зауважити, що першими учасниками з України стали гімназисти 9 класу. Вихованцям нашого закладу випала унікальна нагода познайомитися, налагодити контакти з випускниками та студентами католицької програми обміну, а також більше дізнатися про особливості культури нових приятелів. У свою чергу, комунікація між гімназистами та представниками з Чехії, Литви, Польщі, Угорщини та Словаччини стала ефективним способом перевірки власних знань з англійської мови на практиці. Не менш цікавим та захопливим виявилося знайомство з американською командою, на яку була покладена відповідальність за програму заходу. За час перебування у таборі своєрідним випробуванням для дітей став досвід участі у водних видах спорту. Також учні отримали чималий заряд позитивних емоцій від перебування на випускному в американському стилі, відвідування історичних місць міста Брно, навчання танцювати чеську польку. У цьому шаленому вирі подій не забували й про головне – Богослужіння.