Мандри рідним краєм Previous item День гімназиста Next item Футбольна розминка

Мандри рідним краєм

21 вересня учні 3(7)-В класу НВК “Школа-гімназія “Шептицьких” разом з учнями 3-В(г.) класу ліцею імені Василя Симоненка відвідали державний історико-культурний заповідник “Нагуєвичі”, де мали змогу ближче познайомитися з постаттю Каменяра, побувати в будинку, де він проживав та пройтись «Стежками Івана Франка», які є маршрутом-подорожжю у світ письменника і його творів.
Наступною зупинкою було славне місто Дрогобич. Діти дізнались більше про історію міста та відвідали солеварню. Дрогобицька солеварня була найбільшою на Перемишльській землі. Крім того, солеварня є найстарішою в Україні. До речі, процес видобування солі за кілька століть практично не змінився. Діти побачили, як ропу витягують з глибини 60 метрів, після чого її закачують у спеціальний резервуар. Потім сіль випарюють, дроблять і відправляють на фасування. Кожен мав можливість покуштувати свіженьку сіль.
А ще учні відвідали церкву св. Юра, збудовану в XV ст., яка славиться своїми унікальними внутрішніми розписами та не менш унікальним іконостасом середини XVII ст.
Школярі дізнались багато нового з історії рідного краю, а також знайшли нових друзів.