Мистецтво на стінах Previous item Бінарний урок з історії та... Next item У гімназію завітала...

Мистецтво на стінах

Творчість дає можливість продукувати принципово нові ідеї. Творчій діяльності відводиться роль ключового фактору гармонійного розвитку особистості. Бути творцем – головне покликання людини.

Учні гімназії здійснюють сміливі творчі задуми прямо на стінах коридорів. У такий спосіб вихованці закладу розвивають свій креативний потенціал. Слід зазначити, що така концепція виникла давно, а саме тоді, коли діти вперше побачили подібні розписи в школах за кордоном. Узгодивши ідеї та ескізи з учителем образотворчого мистецтва та технологій п. Яриною Черкас, гімназисти рішуче взялися за втілення своїх талантів у життя. У свою чергу, такий формат проведення уроків став можливим завдяки повній підтримці директора гімназії о. Олега Ладнюка. Він завжди заохочує та сприяє реалізації подібних ініціатив.