Міс та Містер гімназії 2020 Previous item Chocolate Next item Прості кроки захисту від...

Міс та Містер гімназії 2020

28 лютого відбувся довгоочікуваний конкурс “Міс та Містер гімназії 2020”.
    Організувавали це дійство з неабияким захопленням аніматори 10 класу. Старшокласники уміло розподілили ролі та обов’язки — від координаторів заходу до суддей.
Діти-учасники пройшли усі етапи гідно і представили перед глядачами свої номери: танці, спів, гумористичний батл, інсценізація уривку поеми Т. Шевченка «Катерина».
На завершення конкурсу усі пари виконали вальс, яким зуміли перенести усіх у романтичні нотки та вишуканість Віденського балу.
Усі конкурсанти отримали перемогу у номінаціях:
Міс елегантність — Комарницька Анна (5Б);
Містер мужність — Семчишин Йосип (5Б);
Міс і Містер харизматичність — Рошуор Юліана і Гвоздик Юрій (6В);
Міс і Містер усмішка — Голубська Ярина та Палій Віталій (6Б);
Віце-міс і віце-містер — Мелех Софія і Жук Веніамін (7Б);
Міс та Містер гімназії 2020 стали учні 8 класу Якимець Софія та Філіповський Дмитро!
Дякуємо усім, хто посприяв, підтримав і розділив труднощі та радість не тільки від дійства, а й від самого процесу!
П.С. Ведучі Гайда Ромчик та Федина Олюня — неперевершені 🙂
Марта Квасниця