Навігатор до фінансової свободи Previous item Реколекції Next item Набір учнів на 2019-2020...

Навігатор до фінансової свободи

Упродовж трьох місяців вихованці нашого закладу опановували основи фінансової грамотності. Учні 8 класу разом із класним керівником п. Тетяною Черемхою взяли участь у Міжнародному проекті “Навігатор до фінансової свободи”. Заняття проводилися в ігровій формі із застосуванням інтерактивних методів навчання. Гімназисти дізналися, як правильно розпоряджатися коштами, розглянули поступові етапи життя людини, фінансові ситуації, з якими можна зіткнутися у житті, а також навчилися створювати скарбничку та заощаджувати. Метою проекту є запровадження концепцій Нової української школи відповідно до потреб української освіти у розвитку ініціативності та підприємливості учнів, покращення їх обізнаності щодо використання фінансових інструментів та функціонування фінансового ринку, підвищення рівня соціалізації учнівської молоді. Слід зауважити, що інтерактивні заняття викликали неабиякий інтерес серед учасників проекту. Особливу увагу учнів та їхніх батьків привернули аспекти прикладної спрямованості заходу. Щиро вдячні організаторам за надану можливість бути обізнаними щодо фінансової сфери.