Натхненниця осінь… Previous item Екологічний соціальний... Next item Простір любові

Натхненниця осінь…

Романтична, барвиста осінь стає натхненницею цікавих творчих вечорів, концертів, ярмарків і… осінніх балів. Саме такий неповторний, активний, цікавий і вже традиційний осінній бал відбувся у нашій гімназії 25 жовтня 2019 року.

Подарували це чудове свято дітям молодшої школи (учням 5-7 класів) аніматори 9 класу. Темою було обрано світ мультфільмів Уолда Діснея. Організаційна, режисерська та відеоробота кипіла протягом двох тижнів. Програма передбачала цілий ряд конкурсів, зокрема, конкурс відеороликів-інтерпретацій мультказок Уолда Діснея, короля-королеви балу та цікавий квест, у якому теж визначали переможців. А ще ж потрібно неабияк оформити зал, організувати солодкий стіл, подбати про музику, апаратуру, відеомонтаж роликів і чітко вкластися у час від 15:00 до 18.30!

І ось бал, нарешті, розпочався! Королі й королеви, феї та чарівники, Міккі Мауси, зайці та інші казкові герої активно рухалися в ритмі спільного танцю, після чого вболівали та оцінювали творчі, веселі відеоролики. Першість отримав відеоролик 7-А класу!

Згодом на «сцену» вийшли представники класів, серед яких і шляхом глядацьких симпатій, і шляхом тестування на знання героїв мультфільмів Уолда Діснея було обрано короля й королеву балу. Ними виявились учні 6-В класу Юрій Гвоздик та Юліана Рошуор.

Отримавши завдання на квест, взявшись за руки, галасливі групи шукачів ключів-відгадок вирушили в мандри коридорами гімназії. Переможцями стали мультгерої 7-Б класу!

Ну а далі – довгоочікувана солодка перекуска, після чого знову ж ігри, спільні танці й урочисте завершення балу із оголошенням та нагородженням переможців. Підрахунок загальної кількості балів за участь у всіх конкурсах та належну поведінку показав, що саме 7-А клас отримав лаври першості на балі.

Осінній бал-2019 справді вдався! Дякуємо всім учасникам дійства – учням 5-7 класів та їхнім керівникам, які вклали у нього багато часу, праці та здібностей. А особлива подяка нашим дорогим аніматорам 9 класу, які вперше організовували захід такого масштабу (учасників було понад 100), але зробили це відповідально, вміло і дуже творчо. Словом, всі – великі молодці!

Іванна Олійник