Осінній бал в стилі “еко” Previous item Next item Гімназисти взяли участь у...

Осінній бал в стилі “еко”

Осінній бал для молодших школярів — добра традиція НВК “Школа-гімназія “Шептицьких”. Щороку учні 5-7 класів готують святкову тематичну програму. Цьогорічне дійство пройшло у стилі еко. Гімназисти отримали завдання, яке полягало у створенні власного образу на екологічну тематику та його представленні. Відкрили еко-вечірку учні 6-В класу виставою, яка пов’язана з екологічними проблемами сьогодення. Також діти креативно підійшли до створення своїх костюмів. Плодами їхньої творчої праці стали капелюхи, корони, сумочки, обручі. Загалом, програма заходу була насиченою та цікавою. Дякуємо Софії Гакавчин, а також аніматорам Анастасії Брудній та Халус Олені, чиїми зусиллями було організовано та проведено свято!

Уляна Тимчук