Посвята в гімназисти Previous item Як почалося навчання для... Next item З Днем учителя

Посвята в гімназисти

Свято традиційно розпочалося із молитви. Також наймолодші учні дали обіцянки Гімназиста. Однак формат набув нового виміру. Усі подалися в плавання на кораблі «Гімназія Шептицьких» на чолі із капітаном о. Олегом. Дійство супроводжувалося танцями, театралізованими виставами, співом. Діти, батьки, вчителі та гості отримали неабияке задоволення. Також новоприбулі учні залишили на стінах гімназії кольоровий відбиток своєї долоні в знак початку нових яскравих подій у шкільному житті.

Дякуємо Софійці Гакавчин, аніматорам та волонтерам за створення ідеї та втілення її в життя, а класним керівникам – за підготовку привітань.

Наостанок, діти 8-го класу побажали усім віднайти свій маяк, який освітлював би правильний у житті шлях!