Презентація книги п. Орисі Сідляр “Уроки Школи батьківства” Previous item Вітаємо з Днем Гімназиста! Next item День вчителя -- це наше свято

Презентація книги п. Орисі Сідляр “Уроки Школи батьківства”

21 вересня, безперечно, під покровом Пресвятої Богородиці, у нашій гімназії відбулась презентація книги п. Орисі Сідляр “Уроки Школи батьківства”.
Якою чудовою, сповненою доброти та щирості була ця імпреза! Панувала атмосфера взаєморозуміння, жертовної турботи про виховання і формування особистості найдорожчого нашого скарбу – дітей.

Ця книга – промінчик світла, покликаний допомогти батькам порозумітися з дітьми, уникнути багатьох помилок у вихованні, яких, як відомо, нелегко виправляти.

Пані Орися – віртуоз своєї справи, що і довела своєю творчою працею.
Є латинська сентенція: “Двічі дає той, хто дає вчасно.” Це дуже своєчасна, актуальна книга для люблячих та відповідальних батьків.
Пишаємося нашою колегою, дякуємо за віддане служіння та співпрацю. Любимо тебе!

Із повагою і вдячністю Галина Яремчишин.