Профорієнтаційна зустріч Previous item Стежками родини Шептицьких Next item Конференція президентів та...

Профорієнтаційна зустріч

18 жовтня 2019 р. у гімназії відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 10 та 11 класів із представником Центру Зайнятості п. Юлею. Під час цікавої та змістовної лекції були представлені основні види сучасних професій: актуальних і не дуже, принципи вибору своєї профорієнтації, класифікація найбільш поширених професій, психологічні типи людей, їх здібностей й відповідні, рекомендовані їм, професійні напрямки та ін. Розповідь супроводжувалась слайдами презентацій, діалогом із слухачами, а опісля — відповідями на запитання учнів. Атмосфера зацікавленості та уваги свідчила про те, що лекція була справді актуальною і цінною.