Реколекції для батьків Previous item Next item У гімназію завітав святий...

Реколекції для батьків

15 грудня відбулися чудові реколекції для батьків. Провадив науку колишній учень гімназії Владика Лоза Петро, який із великою вдячністю згадував роки свого навчання у нашій школі. Після Святої Літургії та Євхаристії Владика Петро пояснив усім глибинний зміст катехизації, центром якої є сам Бог.

Владика Петро підкреслив, що сучасність вимагає не пророків, а свідків віри. Свідками можемо бути усі ми. Провідною у вихованні духовності є саме родина. Миті спільної молитви, спільна участь всієї родини в літургії, вечірня коротка молитва о 21.00 за Україну, навіть те, як ти покладаєш знак хреста – усе це важливі складові духовної формації та зростання.

Отець О. Ладнюк підкреслив важливість єдності нашої спільноти у справі виховання дітей та розвитку духовності. Батьки відзначили, що реколекції були дуже змістовними та корисними.

Дякуємо Богу за такий дарунок для дорослих.

Галина Яремчишин