Різдвяні вертепи від шестикласників Previous item Проект SocioVision... Next item Зимовий відпочинок гімназистів

Різдвяні вертепи від шестикласників

Різдвяний час триває. Це добра нагода прославляти колядками Новонародженого Спасителя. До зимових святкувань активно долучилися також гімназисти. Учні шостих класів підготували та представили Різдвяні дійства. 29, 30 січня та 1 лютого усі охочі могли поринути в святкову атмосферу народження Сина Божого, в світ колядок та вертепів. Шестикласники представили Різдвяні дійства творчо та незвично: у виставах були присутні не лише традиційні герої Вертепних вистав. Тут поєдналися події минулого та сучасне життя, земне та небесне. Дякуємо дітям, їх батькам, а також класним керівникам 6-А, 6-Б та 6-В класів за свято, яке вони принесли гімназійній спільноті.

Уляна Тимчук