Соціальний тиждень. День 2. Previous item Соціальний тиждень. День 1. Next item Соціальний тиждень. День 3.

Соціальний тиждень. День 2.

Другий день перебування учнів у проекті розпочався з Божественної Літургії та гасла на день : «Take care of». Також діти, що беруть участь у проекті «Соціальний тиждень», мали нагоду відвідати міську раду та були на прийомі в міського голови Львова Андрія Садового й директора департаменту гуманітарної політики пані Галини Слічної. Опісля учасники поласували гарячим шоколадом та відвідали підземелля гарнізонного храму святих апостолів Петра й Павла, де почули історію давнього Львова й побачили історичні артефакти. Після смачного обіду учні традиційно вирушили в заклади, у яких ми реалізовуємо закладену в нашому проекті місію, а саме: РД “Покрова”, Будинок дитини № 1 та “Карітас”.