Соціальний тиждень Previous item ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЕКТ №76 Next item Осінні канікули в Карпатах

Соціальний тиждень

Упродовж 22-27 жовтня 2018 року у НВК «Школа-гімназія «Шептицьких» проходив соціальний тиждень, учасниками якого були учні старших класів. Такий захід відбувається вже другий рік поспіль.

Цьогоріч проект отримав назву «SocioVision: соціальне підприємництво – бачити потреби ближніх». Основну увагу організаторів було сфокусовано на розгляді особливостей соціального підприємництва в Україні. Учасники соціального тижня ознайомилися з роботою деяких соціальних підприємств та організацій Львова, а також взяли участь у волонтерстві. Спектр компаній був доволі широкий, що, в свою чергу, дозволило репрезентувати тему соціального підприємництва. Зокрема, учасники довідалися про діяльність туристично-спортивного клубу «Манівці», соціальної майстерні «Woodluck», соціального підприємства «Горіховий дім», спільноти взаємодопомоги «Емаус-Оселя», майстерні «Крок за кроком», Центру дозвілля «Карітас-Львів», соціального підприємства «Майстерня Мрії», соціального проекту «Пряник відсерця».

Варто зазначити, що учасники заходу активно долучилися до групової форми роботи. Завданням команд стала розробка власного проекту соціального підприємництва. Реалізації роботи сприяло ознайомлення з діяльністю підприємств.

Місцем проживання учасників соціального тижня став Родинний дім «Покрова», де в атмосфері християнського родинного затишку вони об’єднувалися у молитві, грали в пізнавальні ігри, працювали над власними проектами. Учасники заходу відвідали з екскурсією козину ферму «LaFerme d’Elise», а також спробували виявити кращого у грі в боулінг. Заключною частиною соціального тижня стала презентація ідей соціальних проектів та вручення сертифікатів. Важливо зауважити, що соціальний тиждень було організовано НВК «Школа-гімназія «Шептицьких», об’єднанням «socioMovens, Giving Europe a Soul e.V.», «Fazenda da Esperança» та Салезіянським Згромадженням УГКЦ за сприянням о. Ігоря Тріля, радника директора НВК «Школа-гімназія «Шептицьких» з розвитку зв’язків із іноземними партнерськими школами. Координувала соціальний тиждень Софія Гакавчин.

Дякуємо за плідну співпрацю та незабутній досвід!