Учні 7-х класів взяли участь в онлайн зустрічі “Як полюбити читання і не стати лузером” Previous item Додатковий набір учнів до... Next item З міжнародним днем сім'ї

13 травня 2020 р. учні 7-Б та 7-В гімназії “Шептицьких” взяли участь в онлайн—зустрічі з організаторкою та модераторкою цікавих зустрічей та різноманітних фестивалів, директоркою Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Р. Іваничука Тетяною Пилипець.
Львівських семикласників об’єднала тема «Як полюбити читання і не стати лузером».

Модераторами виступили Соломія Тимчишин (учитель СЗШ 96), Оксана Бєлова та Оксана Галамай (методисти НМЦО м.Львова) .

У ході зустрічі пані Тетяна відверто розповіла про найсокровенніше—дитячі переживання та мрії, вибір та перспективи, дружбу з книжкою та самоосвіту, а також про те, як любов до читання допомогла не лише в самоствердженні, комунікації, розвитку логічного мислення, а й у кар’єрному зростанні.

Окрім того, семикласники дізналися про закулісся книжок і планету Книголюдей. Прецікавим був короткий огляд творів сучасних українських письменників, зокрема Сашка Дерманського, Сергія Гридіна, Андрія Бачинського, Галини Вдовиченко, Віктора Янкевича, Богдана Коломійчука.

Варто додати, що в коментарях наші гімназисти висловили подяку організаторам за цікаву тему, спілкування та корисні ідеї.

Оксана Галамай