Школа Батьківства Previous item Школа батьківства Next item Англомовний проект

Школа Батьківства

Школа Батьківства при НВК “Школа-гімназія “Шептицьких” продовжує свою роботу. 15 листопада о 18.00 відбудеться зустріч батьків, чиї діти навчаються у 7-11 класах. А ще у нас в гостях Anna Zamostna чудовий експерт з батьківсько-дитячих відносин.
Створимо атмосферу підтримки батькам, які хочуть бачити своїх дітей щасливими, сильними, розумними і знаючими як досягнути власної цілі. Розвіємо міфи про складний підлітковий вік і покажемо, що це період нових можливостей 😉

Добрі батьки – не карателі чи наглядачі за дисципліною і навіть не забезпечувачі чи постачальники необхідних благ. Вони не повчають, не змагаються з дітьми за власну кращість, не вказують на помилки і не спішать вирішувати усі проблеми. Вони не захищають своїх дітей від усіх бід, не застерігають від самого життя, не намагаються керувати власними дітьми.
Добрі батьки – це люблячі люди, готові прийняти тебе у будь-яку хвилину. І коли від тебе відвернувся весь світ, вони залишаться з тобою. Вони завжди готові вислухати, зрозуміти, підтримати і сказати: «Я люблю тебе, хай там що! Навіть коли я не згідний з тобою, коли серджуся на тебе, коли ми посварилися, коли у тебе нічого не виходить, коли ми хочемо різного, Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ. І так буде завжди!»
Добрі батьки є міцним фундаментом для переживання складних ситуацій, нестабільності і змін. Це надійна опора для проходження труднощів і отримання досвіду. Такі люди ніколи не відвертаються від власних дітей, не доручають їхнє виховання чужим людям, вони самі справляються із цим завданням у найкращий спосіб – спосіб дарувати свою любов як найцінніший дар, як надпотужний ресурс, нічого не вимагаючи взамін, не очікуючи подяк і власної вигоди. Вони, наче ангели-охоронці, люблять, приймають, оберігають, залишаючись майже невидимими помічниками у процесі формування гідної особистості своєї дитини.

Орися Сідляр