Школа батьківства Previous item Карантин Next item У гімназії вшанували...

Школа батьківства

19 лютого в гімназії відбулася зустріч батьків з пані Орисею Сідляр на “Школі батьківства”. Нижче подаємо текст-подяку від пані Зоряни, мами учня 5 класу.

“Слава Ісусу Христу!
Дозвольте поділитись враженнями від учорашнього заходу.
Знову отримала масу задоволення та, що напевно ще важливіше, практичних знань і користі від почутої інформації та приємного і конструктивного спілкування із пані Орисею. Зустріч була присвячена темі потреб дитини та шляхів їх (потреб) задоволення. В будь-якій справі, особливо у вихованні дітей, яка, безумовно, є однією з найважливіших в житті кожної людини, хороша теоретична підготовка є однією з важливих та необхідних запорук успіху. Тисячоліттями люди досиджували, вивчали і узагальнювали все, що їх цікавило і мало значення. Не оминула така «допитливість» і сімейні стосунки та виховання дітей. Крім такого «побутового» вивчення даних питань, вони ґрунтовно досліджувались вченими психологами і педагогами. І всі ці накопичені віками знання пані Орися люб’язно узагальнила та лаконічно і доступно поділилась з батьками, тобто з нами. В ході зустрічі всі присутні мали прекрасну можливість у доброзичливій і невимушеній атмосфері дізнатись, як зрозуміти суть потреб дітей, шляхи їх пізнання, дієві та практичні способи задоволення цих потреб і, як наслідок, забезпечення щасливого дитинства наших найрідніших діток. Види та ієрархія дитячих потреб, як допомогти дитині відчувати себе у безпеці, бажаною та любленою, керувати своїми емоціями, вирішувати негаразди, як вберегти дитину від проблем, навіть як дитину карати правильно і без шкоди для неї – це лише короткий перелік тем і питань, які обговорювались на зустрічі. Також всі батьки мали можливість задавати питання як загального характеру, так і ті, що виникають особисто у них та їхніх дітей. На кожне з питань пані Орися давала чіткі та аргументовані відповіді. Підсумовуючи, ще раз наголошу, що «Школа батьківства» є прекрасним задумом нашої гімназії, який дає прекрасну можливість батьками в дружній і невимушеній атмосфері поспілкуватись з вчителями і між собою, є джерелом як морального задоволення, а також має величезну практичну користь. Тому від імені всіх батьків учнів нашої гімназії дякую керівництву і педагогічному колективу, а найбільше пані Орисі, а також закликаю всіх відвідувати «Школу батьківства», особливо тих, хто не зміг бути присутнім на попередніх зустрічах.”