Львів, вул. Гната Хоткевича, 16
Ще один дарунок Господа… Previous item Літній табір у Польщі Next item

Ще один дарунок Господа…

Боже, добре нам тут бути… Очевидно, подібна думка звучала у серці й на вустах кожного, хто цими днями побував на прощі у Зарваниці та…

    Якщо конкретніше, то 18-19 серпня 2018 року директор та вчителі НВК “Школи-гімназії Шептицьких” взяли участь у прощі (одночасно і формаційній зустрічі та чудовій пізнавальній поїздці рідними теренами) за маршрутом Чортків – Бучач – Зарваниця Тернопільської області.
    Чортків – маленьке мальовниче містечко південної частини галицького Поділля зі славним  минулим. Отець Олег, п. Марія і п. Світлана (наші чудові фахівці з історії) змістовно розповіли про Чортківську офензиву під час польсько-української війни 1918-1919 р.р. Зараз у Чорткові знаходиться центр Бучацької єпархії і добудовується великий катедральний собор УГКЦ (у формі тризуба!).
    А далі – Бучач – історична й архітектурна перлина Тернопільщини, де викладачі мали невелику екскурсію храмами міста. Особливу увагу привертали 16 скульптур Йоана Георгія Пінзеля (Мікеланджело Галичини) – великого галицького скульптора 18 ст., який прикрасив своєю творчістю Бучач.
    Надзвичайну інтелігентність та повагу до нашої гімназії відчули ми у теплій бесіді з отцем Іринеєм – директором Бучацького колегіуму. Він поділився цінним досвідом навчання і виховання хлопців.
    І справжньою квітесенцією поїздки була Зарваниця, яку заслужено називають українським Люрдом. Тут ми мали нагоду не тільки молитися Св. Літургію, хресну дорогу, вервицю, молебень, наповнюючи серця Божою благодаттю, а й відчути надзвичайну красу навколишньої природи, насолодитися цілющою водою із джерела і зануритися у таку ж цілющу купіль.
    Почуття щастя і благодаті переповнює душу після повернення додому, а величне свято допомогло переобразитись і нам…
P.S. Щира подяка директору отцю Олегу Ладнюку від всіх учасників прощі.
                                                                       Іванна Олійник, Галина Яремчишин

Live a Reply

Live Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *