Інформація для майбутніх учнів гімназії Previous item До відома вступників! Next item Списки майбутніх...

Інформація для майбутніх учнів гімназії

1. У зв’язку із тим, що при вступі до  НВК “Школа-гімназія”Шептицьких” не проводиться вступне випробування з німецької мови, просимо учнів, які будуть зараховані на навчання до 6-10 класів,  опрацювати протягом літніх канікул такий матеріал з німецької мови:

6 клас

Підручник – Wir neu A1 (Автори: Giorgio Motta, Eva-Maria Jenkins-Krumm Видавництво: Методика), Modul 1,2

7 клас

Підручник – Die Deutschprofis A2 ( Видавництво «Методика»), Modul 1,2

8 клас

Підручник – Wir A2 (Видавництво: Klett-Методика ; Автори: Sigrid Xanthos-Kretzschmer, Jutta Douvitsas-Gams, Eleftherios Xanthos)

9 клас

Підручник  – Wir В1 (Видавництво: Klett-Методика ; Автори: Sigrid Xanthos-Kretzschmer, Jutta Douvitsas-Gams, Eleftherios Xanthos), Modul 8, Lektion 2

10 клас

Підручник  –  Ausblick 1 B1(Видавництво: Hueber; Автори: Anni Fischer-Mitziviris, Sylvia Janke-Papanikolaou), Lektion 1 – 3