Previous item Дороги до Свободи Next item

Сьогодні, 8 листопада, учні 10 класу відвідали музей патологічної анатомії ЛНУ ім. Данила Галицького. Дуже цікаву екскурсію провів для гімназистів викладач п. Володимир, який показав препарати різних органів, уражених такими захворюваннями, зокрема, як рак, туберкульоз, доброякісні пухлини, глистяні інвазії, вірусні захворювання та ін. Крім того, учні були ознайомлені із різними патологіями розвитку плоду та патологіями різних органів, пов’язаних із шкідливими звичками та нераціональним харчуванням. Так що це була одночасно дуже корисна лекція із дієтології та валеології. Учні та вчителі гімназії (п. Христина та п. Іванка) дуже вдячні викладачеві за таку цікаву екскурсію і запрошення на подальші відвідування їхнього, справді, одного із найунікальніших музеїв Європи.