Previous item Ярмарок солодощів Next item

«…Один із найкращих поетів свого власного народу – та й не тільки свого, а й всього людства, – важливий суспільний діяч, «вічний революціонер» і заступник усіх пригнічених і взагалі один із найкращих людей українського суспільства…»

Цього тижня в Домі Франка – подвійне свято: 116 років від часу входин родини письменника до новозбудованої оселі та 78 – від часу заснування Музею. У рамках святкування учні 3(7) та 6(10) класів відвідали дім Великого Каменяра, у якому він із сім’єю провів останні 14 років свого життя. В оселі відтворені речі, таким чином як вони були за часів І. Франка. Під час екскурсії наші вихованці мали нагоду послухати цікаву історію про письменника, його дружину Ольгу Франко (Хоружинську) та дітей: Андрія, Тараса, Петра та Анну.