Previous item Next item

Напередодні Дня Захисника України у НВК “Школу-гімназію “Шептицьких” завітали курсанти Національної академії сухопутніх військ.

Норенко Ігор, Павлюк Дмитро, Стовба Ярослав — не лише студенти ІІ курсу академії, а й учасники АТО. У гімназії вони провели урок мужності для учнів 9, 11 класів. Курсанти розповіли про свій шлях до навчання, адже кожен з них обрав його, уже побувавши в зоні АТО. Варто зазначити, що хлопці розповіли школярам про навчання у військовому закладі, а також поділилися спогадами про перебування у гарячих точках на Сході України. На завершення зустрічі директор гімназії о. Олег Ладнюк та усі присутні подякували гостям та подарували вітальний плакат і листівки, які виготовили своїми руками п’ятикласники.

Уляна Тимчук