Previous item Next item

Наші батьки теж щасливі і так має бути, бо лише у щасливих батьків виростають щасливі діти.
У нашій школі вчаться всі! Хвиля навчання охопила усіх без винятку. Діти, батьки, вчителі отримують знання для хорошого, якісного, ефективного життя. Стаємо компетентні, успішні, щасливі разом!
Сьогоднішня зустріч була дуже насиченою, енергетичною і мегапозитивною. Знань ніколи не буває забагато. Ми вчимось, розвиваємось, стаємо кращими версіями себе.
Як створити атмосферу прийняття, розуміти себе і своїх дітей та багато інших важливих питань обговорювали сьогодні.
Щиро дякую батькам за участь і готовність докладати зусиль заради своїх дітей.
Дякую отцю Oleh Ladnyuk за створення хорошої і сприятливої атмосфери для виховання дітей і збагачення потрібними знаннями їхніх батьків.
Велика подяка Anna Zamostna за цікавий майстер-клас по вихованню дітей і бажання дарувати величезний позитивний заряд енергії разом із знаннями і досвідом.
Висновки і рекомендації:
1. Рівність, чесність, прийняття – головні принципи у вихованні.
2. Створіть здорове середовище вдома і віруси чужих дурниць не вражатимуть Вашу дитину.
3. Станьте авторитетом для своєї дитини і не доведеться нічого довго пояснювати.
4. Не інтенсифікуйте сигнали, доки не скористалися впливами нижчих рангів.
5. Створіть систему власних стимулів і правил.
6. Частіше у дитини питайте про її відчуття.
7. Розділіть особистість дитини і її поведінку. Особистість приймайте, на поведінку накладайте правила.
8. Правила і обмеження дитині потрібні для відчуття безпеки. Коли обмежують, тоді цікавляться, це прояв небайдужості.
9. Дайте дітям багато любові і багато вимог. Так діти виростають щасливими і успішними. Авторитарні батьки дають мало любові і багато вимог, коли багато любові і мало вимог – процвітає вседозволеність, а якщо мало любові і мало вимог – байдужість.
10. Не заперечуйте емоції дітей і власні теж. Вчіться їх правильно називати.

Успіхів, дорогі батьки! Вірю, що вам усе вдасться!

Орися Сідляр