Гімназисти взяли участь у міському конкурсі авторської поезії Previous item Осінній бал в стилі "еко" Next item Дороги до свободи

Гімназисти взяли участь у міському конкурсі авторської поезії

14 листопада 2018 року у Львівському літературно-меморіальному музеї І. Франка відбувся ІІ міський конкурс авторської поезії “Рядки, що надихають…”, участь у якому взяли 65 учнів 5-11 класів 30 закладів освіти м. Львова. Зазначимо, що у конкурсі взяли участь учні НВК “Школа-гімназія “Шептицьких”: Віталій Палій, учень 5-Б класу та Ярина Грабова, учениця 6-Б класу. Зустріч розпочалася з привітання гостей, опісля діти мали змогу оглянути експозицію музею та прослухати коротеньку розповідь про життєвий і творчий шлях великого Каменяра. Сам конкурс проходив у двох вікових категоріях: 5-8 та 9-11 класи. Конкурсанти виконували творче завдання: протягом години написати віршований твір на одну із тем, запропонованих організаторами. Вже наступного тижня будуть відомі імена переможців. Оцінюватиме роботи компетентне журі, до складу якого входять львівські поети.

Уляна Тимчук