Previous item Гімназисти вшанували... Next item

27 листопада у 9 класі відбувся відкритий позаурочний захід з біології, який провела вчитель біології п. Іванна Олійник. Захід на тему «Здоров’я – найбільше багатство» пройшов у формі КВК. Учні об’єдналися у дві команди: «46 хромосом» та «ДНК» та показали свої знання, вміння та навички у багатьох конкурсах. Оцінювали команди члени журі: п. Мирослава Риковська – голова журі, отець-диякон Тарас Байовський, п. Марта Мартиненко та п. Уляна Тимчук. Голоси підраховувала лічильна комісія в особі Захара Когута (учня 8 класу). До речі, 8-класники, а також учні 6-А класу були гостями цієї гри.

Дев’ятикласники презентували свої команди, розгадували кросворд, відповідали на питання команди-суперниці, знаходили відповідність у переліку термінів, демонстрували пантоміми різних фізіологічних процесів, представляли домашнє завдання, а також взяли участь у конкурсі капітанів.

У підсумку перемогла команда «ДНК», випередивши суперників на 10 балів. На завершення КВК команди були нагороджені почесними грамотами та солодкими подарунками.

Уляна Тимчук