Previous item У гімназію завітав святий... Next item Позитивний заряд нашого...

З 10 по 14 грудня в Україні пройшов Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення школярів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати. У рамках цієї акції у нашій гімназії відбувся правознавчий турнір, учасниками якого стали команди 9 та 10 класів. Також класними керівниками були проведені виховні години для учнів 8-10 класів, присвячені темі “30 заповідей” Загальної декларації прав людини. У понеділок, 10 грудня, увага наймолодших вихованців була прикута до презентації мультимедійного проекту “Конвенція про права дитини”, який підготувала учениця 10 класу Кирик Юстина. Не залишив нікого байдужим та викликав живий інтерес перегляд документального фільму “Він назвав мене Малала”, глядачами якого стали гімназисти 8-9 класів. Кінострічка розповідає про пакистанську дівчину-правозахисницю Малалу Юсуфзай, котра виступала за доступність освіти для усіх жінок в усьому світі. Дякуємо п. Світлані Леуш за організацію.