Previous item Позитивний заряд нашого... Next item Коляда від п'ятикласників

21 грудня у нашій гімназії відбувався інтегрований урок у 7 класі з історії та трудового навчання на тему: “Мій дім – моя фортеця. Середньовічний замок”. Слід зауважити, що особливістю інтегрованого уроку є те, що на ньому поєднуються блоки знань з різних предметів, підпорядковані одній темі. У даному випадку простежуємо міжпредметні зв’язки між історією та трудовим навчанням. Учителі п. Світлана Леуш та п. Ярина Черкас використали на уроці, побудованому на інтегрованому змісті, мікро-моделі середньовічного замку, комп’ютерні презентації, а також веб-сервіс Mozabook. Педагоги поставили собі за мету ознайомити учнів із атрибутами повсякденного життя Середніх віків, сформувати уявлення про феодальний замок, інтер’єр тогочасного житла, помандрувати вулицями середньовічного міста за допомогою програмного забезпечення Mozabook, розвивати в учнів уміння порівнювати та аналізувати історичну інформацію (на основі презентацій замків, комп’ютерних презентацій). Також ціллю інтегрованого уроку стало виготовлення об’ємних виробів з паперу та картону, навчання учнів елементам моделювання та конструювання, робота з різними матеріалами. Велика подяка вчителю історії пані Світлані Леуш та вчителю трудового навчання пані Ярині Черкас за цікавий, корисний, пізнавальний урок знайомства з середньовічними замками.