Previous item Коляда від п'ятикласників Next item

27 грудня у 8 класі пройшов нестандартний урок з англійської мови. Метою заняття стало вивчення особливостей культури, звичаїв та традицій британського та українського народів. Важливо відзначити, що педагогом було використано різні форми організації роботи: групова, фронтальна, у парах, індивідуальна. Вагомим внеском у вдосконалення рівня володіння англійською мовою стало те, що гімназисти отримали нагоду поспілкуватися з “native speakers”, представниками Салезіанського Згромадження Ернестом, Джоном із Замбії та Індії про особливості святкування Різдва в Україні та Великій Британії. Діти співали українських та англійських колядок, зокрема “Бог Предвічний народився” та “We wish you a Merry Christmas”, а також легендарний різдвяний хіт “Jingle Bells” Також учні прослухали текст на різдвяну тематику та виконали вправи на розуміння змісту. Вихованці нашого закладу продемонстрували свої творчі роботи, зокрема камін, прикраси та ялинку. Висловлюємо вдячність учням 8 класу та вчителю англійської мови п. Лесі Голубській.