“Ви проспали, ми-будильник” Previous item Замовлення підручників... Next item Реколекції

“Ви проспали, ми-будильник”

Під таким гаслом десятки тисяч школярів та студентів вийшли на вулиці Австрії, щоб взяти участь у мирній демонстрації за майбутнє людства. Акція на захист клімату відбулася у рамках руху “FridaysForFuture”, ініціатором якого є школярка із Швеції Грета Тунберг, яку цьогоріч номінували на Нобелівську премію миру. Головним меседжем міжнародного екологічного страйку є привернення уваги світових лідерів до проблеми глобального потепління та незворотніх змін клімату. Варто зазначити, що серед мітингувальників налічувалося більш ніж 10 тис. представників молоді. Своїми ключовими цілями еко-активісти вважають нагальну відбудову екологічно чистого середовища. Досягти цього можна, приміром, не купуючи виробів із пластику. Естафету доброї справи підхопили й у нашому навчальному закладі. У цьому контексті було проведено захід “Plastik Frei-Tag” (“День без пластику”), метою якого було пробудити в учнів занепокоєність станом природного середовища, а також виховання у дітей дбайливого ставлення до довкілля, свого здоров’я та здоров’я планети. Практична частина полягала у повній відмові від користування пластиком. Отож, кожен вихованець гімназії отримав змогу долучитися до всесвітньої акції за збереження клімату та зробити наш світ трішки кращим.

Юстина Кирик