Previous item Відважні вірою та любов'ю Next item

19 квітня команда 8 класу взяла участь у фінальному квесті серед учасників проекту «Навігатор до фінансової свободи». До збірної гімназії увійшли Тимо Анастасія, Липський Данило, Цікало Софія, а також учитель пані
Тетяна Черемха.

Суперниками наших вихованців були учні п’яти львівських шкіл, що потрапили до заключного етапу змагань. Команда «Шептицьких» успішно виконала практичні завдання, що охоплюють ряд актуальних та важливих питань, які запропонували фінансові установи міста. Йдеться про банківські продукти, види страхування та пенсійні накопичення у недержавному пенсійному фонді. Гімназисти продемонструвала високий рівень умінь та навичок практичного застосування теоретичних знань щодо використання фінансових інструментів. Підтвердженням цього є й той факт, що 20 квітня Тимо Анастасія виборола головний приз суперфіналу змагань – поїздку з родиною до Чехії! Завдяки навчальному курсу «Навігатор до фінансової свободи» наші учні розширили спектр своїх знань у сфері фінансів, отримали чудовий настрій, заряд позитивних емоцій і, звісно ж, подяки, призи та подарунки!

Висловлюємо щиру подяку організаторам за реалізацію проекту.

ВІТАЄМО!!!