Previous item Next item Дитячий форум – Фестиваль...

16 травня 2019 року у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбулося нагородження переможців XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Ключовою метою організаторів заходу є популяризація рідного слова, виховання поваги до культури й традицій українського народу. До числа кращих мовознавців потрапила й вихованиця нашого навчального закладу, учениця 9 класу Яна Галамай. Пишаємося, що у середовищі гімназистів є такі талановиті, здібні та обдаровані діти. Пам’ятаймо, що майбутнє української держави у руках молодого покоління розумних, непересічних людей.

Щиро вітаємо Яну та її наставника, учителя української мови та літератури Оксану Марунчак. Бажаємо підкорювати нові вершини знань, не зупинятися на досягнутому, крокувати впевненою переможною ходою у майбутньому!