Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання “Книгоманія” Previous item Next item

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання “Книгоманія”

17 травня учні 2(6) класів відвідали Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання “Книгоманія”. Цьогоріч захід відбувався у форматі великої гри “Супергерої рятують планету”.

Організатори окреслили наступні стрижневі цілі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2019»: підвищення рівня читацької та культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання; підвищення суспільного значення, ролі шкільних та дитячих бібліотек; сприяння створенню належних умов для рівного доступу до книжок та літератури; популяризація читання серед дитячого населення України.

Гімназисти взяли участь у просторовій грі-квесті. Завдання дітей полягало у виконанні інтерактивних вправ у 8 тематичних зонах. У свою чергу, інтелектуальне змагання дало учням змогу отримати корисний практичний досвід, розширити горизонти людського пізнання та мислення, а також розкрити спектр власних індивідуальних можливостей.