Учнів
випускників

Відгуки батьків

Часті запитання

Навчання в НВК “Школа-гімназія Шептицьких” організоване на двох рівнях загальної середньої освіти:

• гімназія: 5-9 класи
  • ліцей: 10-11 класи

Початкових класів (1-4) немає.

Гімназія має гуманітарний нахил: починаючи із 5-го класу, діти вивчають 2 обов’язкові іноземні мови: англійську та німецьку; при формуванні щорічних навчальних планів, більша кількість годин виділяється на вивчення української мови та історії України.

Поряд із гуманітарним профілем ставимо акцент на математиці.

В усіх класах вивчається християнська етика.

Усі освітні компоненти НВК “Школа-гімназія Шептицьких” викладені комплексно в Освітній програмі.

Гімназія є закладом християнського спрямування (п. 1.5 Статуту).

Виховна концепція гімназії базується на основних завданнях, які ставить перед собою наша школа, а саме:
• створення сприятливого середовища загальної довіри та безпеки для всебічного розвитку дитини;
• формування морального стрижня та світогляду шкільної спільноти на основі християнських цінностей.

Метою виховної роботи гімназії є виховання добрих християн і чесних громадян.

Специфіка виховної роботи закладу викладена у його Виховній концепції.

Вступ до гімназії здійснюється на конкурсних засадах. Детальніше про умови вступу можна дізнатися у розділі сайту “Вступникам”.

За гімназією не закріплена територія обслуговування, тому до неї можуть вступати діти без прив’язки до території проживання.

Навчальний заклад фінансується з державного та місцевого бюджетів.

Батьківський комітет вирішив регулярно допомагати гімназії та підтримувати її роботу щомісячними благодійними внесками.

Будь-хто має можливість підтримати нашу діяльність за цими реквізитами.